Mikael Bassmann

Skåne Hansa Holding AB, hayal ettiğimiz vizyonda bize yardımcı olan ve hemen geri dönen fikirlere her zaman hızlı yanıt veren mükemmel ve profesyonel bir şirkettir!

 Projeyi başlatmak için hızlı bir vizyon ve yoruma sahip Skåne Hansa Holding AB'yi şiddetle tavsiye edebilirim.


Kristina Korman

Eşim çocukluğundan beri kendi evini yapma hayali kurmuş ve küçük yaşta farklı kat planları çizmeye başlamış. 2021'de arsamızı aldığımızda ve rüya gerçekleşmeye başladığında, Kristina'nın ev vizyonunu gerçekten anlamadım. Skåne Hansa Holding AB'deki Fredrik ve onun son derece yetkin, kararlı ve profesyonel ekibi ile temas kurarak, iki gün içinde Kristina'nın taslağının somut inşaat belgelerini oluşturmayı sağladılar - ikimiz de büyük bir "WOW" ile karşılaştık. Skåne Hansa Holding AB çok misafirperver, duyarlı ve verimli! Arkadaşlarımıza ve tanıdıklarımıza şirket hakkında sıcak önerilerde bulunduk ve gelecekte de vermeye devam edeceğiz.

Güzel bir işbirliği için çok, çok teşekkürler!


Daniel Preigård

Sadece resimlerin kesinlikle olağanüstü olduğunu söylemek istiyorum. O kadar güzel ve iyi yapılmışlar ki, onlara baktığınızda kendinizi evin içindeymiş gibi hissediyorsunuz. Çok iyi!


Arne Stenger

İletişim, hız ve kaliteden çok memnun kaldım. Kesinlikle tekrar işbirliği yaparım!


Ehsan Neamat

Skåne Hansa Holding AB çok hoş ve son derece yetenekli! İyi ve hızlı iletişim.Her zaman hoş, sabırlı, duyarlı, iyi dinleyici ve kişinin düşüncelerini görselleştirebilen ve çizebilen ve tüm bunlarla birlikte fiyat için son derece makul!

İnşaatçılarla daha önce kötü deneyimlerimiz oldu, ancak Skåne Hansa inşaat projesini açıkça eğlenceli ve ilham verici kılıyor!

Şiddetle tavsiye edilir!