7D VİZYON


7D vizyonu, yaymak istediğimiz Skåne Hansa'nın önde gelen konseptidir. Müşterilerimize, ortak şirketlere ve yüklenicilere kolayca aktarılabilir. Bu kavramın uygulanması, işbirliğinin büyük bir optimizasyonu ve koordinasyonu ve olası çatışmaların azaltılması ile sonuçlanır. Üretim sürecinde herhangi bir tutarsızlık ortaya çıkarsa, mükemmel dokümantasyonumuz hızlı ve verimli çözümler bulmayı kolaylaştırır.


Ekip oluşturma yaklaşımımızın ve ilkelerimizin sorumlu üretim, mükemmel kalite ve ürünlerimizin dayanıklılığı, yeni teknolojinin geliştirilmesi ve verimli işbirliğinin anahtarı olduğuna inanıyoruz.


GENİŞLİK / DERİNLİK / YÜKSEKLİK


İlk üç boyut, işimizin doğruluğu ve gerçekçi düşünme ile ilgilidir. Ürünlerimizi şantiyelerde kolay ve hızlı bir şekilde monte edilebilmesi için bir milimetre hassasiyetle hazırlamaya odaklanıyoruz.


ZAMAN


Zaman kontrolü ilk hesaplamalardan başlar ve tasarım, üretim kontrolü, nakliye, montaj, son yapı denetimi ve garanti süresi dahil olmak üzere üretimin tüm aşamalarında mevcuttur. Yüksek vasıflı personel, en yeni teknoloji ve üretim süreci üzerinde sürekli kontrol, üretimin her aşamasında zamanın azaltılmasını sağlar.


MALİYETLER


Projelerimizde, bütçe aşımı durumunda anında yanıt vermemizi sağlayan ayrıntılı hesaplamalara dayalı sürekli bir maliyet kontrolüne sahibiz.


KALİTE KONTROL


Kalite kontrol bizim için bir mimarın gelecekteki projesinin ilk çizgisini çizdiği anda başlar. Mimarlarımızın ekibi, belgeler, malzemeler ve işler ile ilgili bir kalite kontrol listesi oluşturmak için müşterilerle birlikte çalışır.


EKOLOJİ


Ekolojiye verdiğimiz önem, örnek olarak yalnızca düşük karbonlu çimentonun prekast beton imalatına uygulanmasına değil, aynı zamanda üretim sürecindeki çelik, beton ve diğer bileşenlerin miktarını azaltmaya da odaklanmaktadır. Ayrıca egzoz emisyonlarını azaltmak için nakliyeyi optimize ediyor ve şantiyelerimizi çevresel sorumlulukla yönetiyoruz. Ekoloji birincil kaygımızdır, bu nedenle örnek olarak verdiğimiz prekast beton üretiminin doğal çevre üzerindeki olumsuz etkisinin azaltılmasını sağlamak için tüm çabalar gösterilmiştir.


DAYANIKLILIK


Örnek olarak prekast beton üretim konseptimizin tüm boyutları, teknolojik olarak mükemmel ve dayanıklı ürünler yaratmamıza izin veriyor. Dayanıklılık, sinerjinin bir etkisidir ve Skåne Hansa'nın hem eylemlerinin hem de ilkelerinin bir sonucudur.